Index  •  FAQ  •  Hľadať  •   Points •  Chat •  Televizia TV •  Rádio Radio     •   

Aktuálny čas je Sob 11. Júl 2020 14:48:03


 Reklama Kukni - Navštivte naše inzerenty 
600Kč (24€)
2 roky
Reklama na warez fórum Kukni Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti


Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

 Undelete 2009 ProServer Edition 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Undelete 2009 ProServer Edition
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2009 16:15:23 
V.I.P
V.I.P
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jan 2009 20:27:37
Príspevky: 669
Hotovosť: 100,385.00
Undelete Professional provides Recovery Bin protection for files on workstations and laptops. Even if your users store most of their files on the server, there's always some data on the local machines, such as files stored on the desktop or files on roaming laptops.

Undelete safeguards that data and allows instant recovery. Administrators using the Undelete Server edition can even connect to those machines running Undelete Professional Edition 2009 Recovery Bins to browse and recover deleted files remotely.

Undelete Professional Edition is the right choice for business laptops and desktops where important data is stored both locally and on network file servers.

Undelete 2009 Professional Edition Features

New! InvisiTasking Technology
allows for all background operations within Undelete to run with zero overhead. These invisible background tasks include:

* Automatic purging of the Recovery Bin when it fills up
* Managing the 'Common' Recovery Bin (moving files from one volume to another)
* Securely overwriting free spaces using the automatic Wipe Free Space feature (more info below)
* Automatically adjusting the size of the enhanced Recovery Bin (more info below)

Server Client Functionality
Undelete Professional automatically looks for and connects to Undelete Server recovery bins, allowing users to seamlessly recover their own deleted files through a familiar Explorer-like interface. Undelete maintains Windows NTFS security to ensure that users can only access files for which they have permission.

Version Recovery
Undelete automatically captures old versions of Microsoft Office files (Word, Excel, and PowerPoint), allowing recovery of earlier, saved-over versions. Version Recovery is integrated with Windows Explorer—simply right-click on a file to recover earlier versions. New! Undelete now supports versioning for new file formats of Microsoft Office 2007 Excel, PowerPoint, and Word.

New! Enhanced Recovery Bin
The Recovery Bin catches all files no matter how they were deleted, allowing instant recovery with just a few clicks of the mouse. The Recovery Bin mimics the directory structure of your disk and includes a powerful search function, making it easy to find and recover files. Undelete 2009 adjusts the Recovery Bin to your volume’s available space, automatically protecting more files when free space is available and less data when it is not.

New! SecureDelete® 2.0
With SecureDelete 2.0 enabled, files that are purged from the recovery bin are overwritten with random data using a methodology developed for the National Security Agency. Version 2.0 of this popular feature introduces the ability to securely delete files immediately (as they are deleted) and overwrite a volume's free space*, which may contain past remnants of confidential data.

Powerful Search Functionality
The Recovery Bin displays information about each deleted file including the file owner, the date and time the file was deleted, and the account used to delete the file.

Network File Protection
With Undelete Desktop Client or Pro Edition installed on network clients, your users can connect to the Undelete Server Edition Recovery Bins installed on the network file servers and restore their own deleted or saved-over MS Office files. NTFS security is fully supported.

Enhanced Emergency Undelete
Undelete can recover files deleted before Undelete was installed, provided they haven't been overwritten. Undelete 2009 will save you time with support by also recreating the original folder paths, making reorganizing your restored files a snap.

Enhanced Browsing
Save time and recover the right file. Undelete supports previewing protected files in the Recovery Bin to find the exact one you want to restore.

New! Support for Windows Server 2008 and 64 bit operating systems

Full Command Line Support
Leverage Undelete’s robust command line interface with Windows Server Core or your custom scripts to discover and recover your data.

New! No Reboot Needed
Enhanced ‘filter driver’ eliminates the need to reboot your Windows 2008 servers. Installing and using Undelete is now easier than ever.

Kód:
Len registrovaní užívatelia môžu vidieť odkazy. Zaregistrujte sa alebo, sa Prihláste na fórum.


Obrázok

Undelete Professional nabízí zotavení Bin ochranu souborů na pracovní stanice a notebooky. Dokonce i když si uživatelé ukládají většinu svých souborů na serveru, je tu vždycky nějaké údaje o místních stroje, jako jsou soubory uložené na ploše nebo soubory o roamingu přenosných počítačů.

Undelete záruky, že data a umožňuje okamžité využití. Správci pomocí Undelete Server Edition lze připojit i na tyto stroje běžící Undelete Professional Edition 2009 Obnova zásobníky procházet a obnovit smazané soubory na dálku.

Undelete Professional Edition je tou pravou volbou pro business notebooky a stolní počítače, kde jsou uloženy důležité údaje, jak na místní úrovni a na serverech souborů v síti.

Undelete 2009 Professional Edition Features

Nový! InvisiTasking Technologie
umožňuje všechny operace v rámci Undelete pozadí běžet s nulovou režii. Tyto neviditelné pozadí úkoly patří:

* Automatické čištění obnovy Bin když se naplní
* Správa 'obecný' zotavení Bin (přesouvání souborů z jednoho svazku na druhý)
* Bezpečně přepisování volné prostory pomocí automatického Vyčistit Volné místo funkce (více info níže)
* Automatické nastavení velikosti větší zotavení Bin (více info níže)

Server Klient Funkčnost
Undelete Professional automaticky vyhledá a připojí se ke smazání využití Server koše, který umožňuje uživatelům snadno obnovit své vlastní smazané soubory prostřednictvím známých Explorer-jako rozhraní. Undelete tvrdí, Windows NTFS zabezpečení, aby uživatelé mohou přistupovat k souborům, pro které mají oprávnění.

Verze pro zotavení
Undelete automaticky zachycuje starší verze Microsoft Office (Word, Excel a PowerPoint), což umožňuje využití dříve, než-uložené verze. Verze pro zotavení je integrován s Windows Explorer-stačí kliknout pravým-klikněte na soubor, který chcete obnovit předchozí verze. Nový! Obnovit nyní podporuje vytváření verzí pro nové formáty souborů aplikace Microsoft Office Excel 2007, PowerPoint a Word.

Nový! Užší Vymáhání Bin
Vymáhání Bin úlovků všechny soubory bez ohledu na to, že byly zrušeny, což umožňuje okamžité obnovení jen s několika klepnutími myši. Vymáhání Bin napodobuje adresářové struktury disku a obsahuje výkonné vyhledávací funkce, takže je snadné najít a obnovit soubory. Undelete 2009 upravuje zotavení Bin do svazku k dispozici prostor, automaticky chrání více souborů, volné místo, když je k dispozici méně údajů, a pokud tomu tak není.

Nový! SecureDelete ® 2.0
S SecureDelete 2,0 povoleny, soubory, které jsou očištěna od vymáhání bin jsou přepsány s náhodnými daty pomocí metodiky vypracované pro Národní bezpečnostní agentury. Verze 2.0 této populární funkce představuje schopnost bezpečně smazat soubory ihned (pokud jsou smazáno) a přepsat volném místě svazku *, které mohou obsahovat zbytky minulosti důvěrných údajů.

Výkonné funkce vyhledávání
Vymáhání Bin zobrazuje informace o každém smazaný soubor, včetně vlastníka souboru, datum a čas souboru byl zrušen, a účet slouží k odstranění souboru.

Network File Ochrana
S Undelete Klient nebo Pro Edition instalován na síťové klienty, mohou uživatelé připojit k Undelete Server Edition pro zotavení zásobníky instalované na serverech sítě soubor a obnovit jejich vlastní vymazat nebo uložit-soubory po MS Office. NTFS zabezpečení je plně podporován.

Užší Emergency Undelete
Undelete může obnovit smazané soubory před Undelete byl instalován, pokud nebyly přepsány. Undelete 2009 vám ušetří čas tím, že také s podporou a obnovují původní složce cesty, což reorganizuje své obnovené soubory lapat.

Vylepšené prohlížení
Ušetřete čas a vymáhání práva souboru. Undelete podporuje náhledu chráněné soubory v zotavení Bin najít přesně ten, který chcete obnovit.

Nový! Podpora pro Windows Server 2008 a 64 bitové operační systémy

Úplné Command Line Support
Pákový Undelete Robustní rozhraní příkazové řádky Windows Server Core nebo vaše vlastní skripty objevit a obnovit vaše data.

Nový! No nutno restartovat
Užší 'ovladač filtru' eliminuje nutnost restartovat Windows 2008 servery. Instalace a používání Undelete je nyní snazší než kdy předtím.


 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Kradou video erotická nechutná vtipná


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron -->
 Reklama Kukni 
600Kč(24€)
2 roky
Reklama na warez fórum Kukni Reklama na warez fórum Kukni
Bannery sú vidieť na indexe, pod každým témou aj v členských sekciách. Reklama na Slovenské Warez Fórum Kukni! Na stiahnutie zadarmo hry, filmy, hudba, e-knihy atd.
 
Index  |  FAQ  |  Hľadať

 

UPOZORNENIE: Žiadny zo zobrazených súborov, ktoré môžete vidieť na tejto stránke, nie sú umiestnené na tomto serveri. Všetky odkazy sú poskytované užívateľmi. Majiteľ tohto servera (kukni.czautohits.com) nenesie zodpovednosť za obsah diskusných príspevkov odoslaných užívateľovi. Nepoužívajte tento server pre distribúciu akéhokoľvek materiálu, ktorý je v rozpore s autorským zákonom. Všetko konáte na vlastnú zodpovednosť. Sťahujte len súbory, na ktoré vlastníte legálne oprávnenie.

phpzBB skin developed by: John Olson. Powered by phpzBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpzBB Group