Index  •  FAQ  •  Hľadať  •   Points •  Chat •   

Vytvorenie nového konta nie je momentálne možné (cookie/session problem). Zkuste: forumwarez.czautohits.com
Aktuálny čas je Pia 24. Apr 2026 22:40:06


Pravidlá fóra


Vedenie fóra zdôrazňuje a žiada všetkých uživateľov aby v téme bol pripojený aj stručný popis v slovenčine alebo v češtine inak príspevok bude po upozornení a neupravení vymazaný.



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

 Windows 7 key changer2 - Copy 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Windows 7 key changer2 - Copy
PoslaťNapísal: Pon 28. Dec 2009 19:10:44 
V.I.P
V.I.P
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jan 2009 20:27:37
Príspevky: 669
Hotovosť: 100,385.00
Kód:
Len registrovaní užívatelia môžu vidieť odkazy. Zaregistrujte sa alebo, sa Prihláste na fórum.


PASS : LARIJA

Obrázok

V rar-archíve je priložený k programu 100%-ný aktivačný email+kľúč...!!!


 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Windows 7 key changer2 - Copy
PoslaťNapísal: Str 30. Dec 2009 15:41:12 
V.I.P
V.I.P
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jan 2009 20:27:37
Príspevky: 669
Hotovosť: 100,385.00
termi píše:
Super věc, pak by se ještě hodil nějaký generátor klíče pro Windows 7 (keygen) a nebo odkaz na databázi klíčů :)


Hellou...!!!

Môj mylí virtuálne dávno nevidený priatelu TOMO ked sa lepšie poobzeráš po Tvojom vlastne warezfore tak objavíš aj toto tu a vec je tým vybavená s tými kľúčmi....http://www.kukni.net/viewtopic.php?f=89&t=4576

A ináč TOMI prajem Ti vela predovšetkým zdravia, lebo jedine zdravie je tou najpodstatnejšou každodennou vecou v našom bláznivom uponáhlanom a niekedy aj stresujúcom živote...maj sa päkne A.H.O.J....s pozdravom Tvoj virtuálný priateľ s Komárna pista a zároven Ti prajem aj štastlivý nový rok...!!!


 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Windows 7 key changer2 - Copy
PoslaťNapísal: Sob 02. Jan 2010 13:27:32 
V.I.P
V.I.P
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jan 2009 20:27:37
Príspevky: 669
Hotovosť: 100,385.00
termi píše:
Super věc, pak by se ještě hodil nějaký generátor klíče pro Windows 7 (keygen) a nebo odkaz na databázi klíčů :)


Ahoj...TOMO...!!!

V tomto novom roku Ti prajem znova iba velmi veľa zdravia ako aj dalších najazdených tísíce kilometrov bez nehody a prajem Ti taktiež a to s mojho najúprimnejšieho ľudského srdca, aby si sa už konečne oženil a mal min. 3 detičky, lebo predsa základom normálne fungujúcého života človeka je manželstvo a hlavne rodina, ktorá je základom ako rodiny tak aj normálne fungujúcého štátu.

Teraz k tomu programu - !!!

Kámo TOMI k tomuto programu vlastne nie je potrebný žiaden key.generator, lebo všetko je v nom univerzálne upravene vopred nadefinované kedy iba 2 x klik vykonáš s hora na tie dve nástroje po jednom kliknutí a už aj máš Win-7 riadne aktivačným klúčom 100%-ne aktivovaný a ani samotný pán Boh to nedokáže zistit či je to legál a či nelegál a nieto ctený pán Bill Gattes.


 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:

 
Index  |  FAQ  |  Hľadať

 

UPOZORNENIE: Žiadny zo zobrazených súborov, ktoré môžete vidieť na tejto stránke, nie sú umiestnené na tomto serveri. Všetky odkazy sú poskytované užívateľmi. Majiteľ tohto servera (kukni.czautohits.com) nenesie zodpovednosť za obsah diskusných príspevkov odoslaných užívateľovi. Nepoužívajte tento server pre distribúciu akéhokoľvek materiálu, ktorý je v rozpore s autorským zákonom. Všetko konáte na vlastnú zodpovednosť. Sťahujte len súbory, na ktoré vlastníte legálne oprávnenie.

phpBB skin developed by: John Olson. Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group