Index  •  FAQ  •  Hľadať  •   Points •  Chat •  Televizia TV •  Rádio Radio     •   

Aktuálny čas je Štv 13. Jún 2024 14:55:10
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 

 Pravidlá Fóra 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Pravidlá Fóra
PoslaťNapísal: Štv 12. Feb 2009 1:30:06 
Legenda
Legenda
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Jan 2009 0:36:37
Príspevky: 302
Bydlisko: BA
Hotovosť: 23.00
Banka: 0.00
Doležite: Žiadny z tu zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Administrátor stránok nenesie žiadnu zodpovednost za tu uverejnené odkazy. Nepoužívajte tuto stránku k distribúcií alebo k downloadu akýchkolvek materiálov, ku ktorým nemáte legálne oprávnenie. Všetko konáte na vlastnú zodpovednost.

Pravidlo č.1: Každý užívateľ tohto fóra je zodpovedný za obsah každého svojho príspevku, taktiež za súbory priložené k príspevku. Vedenie fóra nezodpovedá za príspevky ani súbory poslané užívateľmi a v prípade potreby, alebo rozhodnutia, ich môžu bez akejkoľvek výstrahy zmazať, premiestniť, poprípade zmeniť obsah.

Pravidlo č.2: V príspevkoch je zakázané urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, narážky na telesné vady, osočovanie, propagácia násilia, drog, hanobenie národa, používanie hrubých a vulgárnych výrazov. Za otvorené urážanie administrátorov/moderátorov je trestom okamžité vylúčenie z fóra (BAN).

Pravidlo č.3: Je zakázané pridávať ako prílohu k príspevku alebo súkromnej správe nelegálne súbory (crack, keygen, patch...) alebo hocijaký nelegálny materiál. Pokiaľ pridávate voľne šíriteľný software, dodržiavajte licenčné podmienky!

Pravidlo č.4: Na fóre platí výslovný zákaz používania živých liniek. Linky odkazujúce na iné servery vkladajte do CODE.

Pravidlo č.5: Úmyselná reklama na iné diskusné fórum, stránku podobného zamerania, alebo akékoľvek odkazy na stránky s úmyslom propagácie, či vlastného prospechu, sú zakázané a budú okamžite potrestané vylúčením z fóra (BAN).

Pravidlo č.6: Pred založením hocijakej novej témy použite tlačidlo Hľadať a skontrolujte, či už rovnaká téma neexistuje, vaše linky pridávajte vždy do už existujúcej témy. Nové témy zakladajte v správnych sekciách. Duplicitné, zle zaradené, nezmyselné alebo pravidlá porušujúce témy budú podľa uváženia administrátorov/moderátorov presunuté, zamknuté alebo zmazané

Pravidlo č.7: Ak nieste spokojní s prácou moderátorov, váš priestor na sťažnosti je v sekcii Pripomienky od užívateľov. K svojej sťažnosti priložte aj seriózne dôvody, čo vás k nej viedlo, inak bude sťažnosť ignorovaná. Bezdôvodné obviňovanie moderátorov bude potrestané.

Pravidlo č.8: Prosíme vás, aby ste do sekcie XXX neprispievali "žánrami" ako rape, zoo, pedofilia, incest, nekrofilia a podobne! Sme ľudia a nie prasatá

Pravidlo č.9: Je zakázané pridávanie akýchkoľvek príspevkov týkajúcich sa produktov spoločnosti ESET (NOD32, a pod.)
Administrátori/moderátori si vyhradzujú právo na zmenu, úpravu alebo doplnenie pravidiel.

Pravidlo č.10: Je zakázané mať dva pripevky pod sebou , na to tuna máme tlačítko edit !Porušenie tohto pravidla sa považuje za spam !

Všetky linky nachádzajúce sa na tejto stránke odkazujú na iné servery! Používanie nelegálneho software je trestné a je v rozpore so zákonom. Táto stránka slúži len na vzdelávacie účely.

_________________
Pred založením novej témy použi tlačitko hladaj


 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron
 
Index  |  FAQ  |  Hľadať

 

UPOZORNENIE: Žiadny zo zobrazených súborov, ktoré môžete vidieť na tejto stránke, nie sú umiestnené na tomto serveri. Všetky odkazy sú poskytované užívateľmi. Majiteľ tohto servera (kukni.czautohits.com) nenesie zodpovednosť za obsah diskusných príspevkov odoslaných užívateľovi. Nepoužívajte tento server pre distribúciu akéhokoľvek materiálu, ktorý je v rozpore s autorským zákonom. Všetko konáte na vlastnú zodpovednosť. Sťahujte len súbory, na ktoré vlastníte legálne oprávnenie.

phpBB skin developed by: John Olson. Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group